از این جا محصول خود را بهتر پیدا کنید.

در وب‌سایت، روی آیکون یا گزینه‌ی «ثبت‌نام» کلیک کنید و مراحل ثبت‌نام در سایت را انجام بدهید. بعد از پایان مراحل، پروفایل و حساب کاربری شما ساخته می‌شود.

بعد از وارد شدن به حساب کاربری خود، روی گزینه‌ی «ویرایش حساب کاربری» و «ویرایش رمز عبور» کلیک کنید و موردهای دلخواه خود را ویرایش کنید.

خیر. شما می‌توانید با ما تماس بگیرید و خرید خود را به‌صورت تلفنی انجام بدهید؛ ولی با عضویت در سایت گارفی‌پت، شما می‌توانید از تخفیف‌های سایت استفاده کنید، فهرست خریدهای خود را ببینید و آن‌ها را پیگیری کنید و از امکانات بیشتری بهره‌مند شوید.

بله. هنوز این امکان هست که با ما ارتباط بگیرید و خرید خود را انجام بدهید.

برای این مورد با ما ارتباط بگیرید.

اگر سفارش شما ارسال شده باشد، امکان لغو سفارش وجود ندارد؛ وگرنه برای لغو سفارش با ما تماس بگیرید!

از طریق حساب کاربری خود در وب‌سایت، شما می‌توانید سفارش خود را پیگیری کنید. اگر هنوز این امکان در دسترس شما نیست، برای پیگیری سفارش با ما تماس بگیرید.

بسته به سیاست گارفی‌پت در دوره‌های زمانی گوناگون، شرایط و هزینه‌ی ارسال کالاها می‌تواند متفاوت باشد که در بخش‌های مختلف وب‌سایت به آگاهی شما خواهد رسید. ارسال سفارش به شهر تهران می‌تواند با پیک موتوری و تاکسی اینترنتی انجام شود؛ ولی ارسال سفارش به شهرستان‌ها با شرکت پست یا سایر شرکت‌های ترابری انجام می‌شود.

برای این کار باید با ما تماس بگیرید. اگر کالای شما ارسال شده باشد، امکان تغییر نشانی نیست و کالا به نشانی قبلی فرستاده می‌شود.

در نظر داشته باشید که مدت زمان گفته شده برای ارسال، بر اساس روزهای کاری است و شامل روزهای تعطیل نمی‌شود. با این حال، در صورت تاخیر چند روزه، از طریق پیامک یا تماس تلفنی به شما اطلاع داده می‌شود.

بسته به سیاست گارفی‌پت در دوره‌های زمانی گوناگون، شرایط و هزینه‌ی ارسال کالاها می‌تواند متفاوت باشد که در بخش‌های مختلف وب‌سایت به آگاهی شما خواهد رسید. ارسال سفارش به شهر تهران می‌تواند با پیک موتوری و تاکسی اینترنتی انجام شود؛ ولی ارسال سفارش به شهرستان‌ها با شرکت پست یا سایر شرکت‌های ترابری انجام می‌شود.

همه‌ی ارسال‌ها در روزهای کاری (هر روز به جز روزهای تعطیل) انجام می‌شود و مدت زمانی که نیاز است شما سفارش خود را دریافت کنید، به چند عامل بستگی دارد: (۱) میزان دور بودن آدرس شما (۲) وزن سفارش‌های شما (۳) روش ارسالی که انجام می‌شود (اداره پست، شرکت‌های ترابری، پیک موتوری، تاکسی اینترنتی).

در کل، سفارش شما بعد از نهایی شدن، بین ۲ تا ۵ روز کاری به دست شما خواهد رسید. اگر در این مدت، سفارش خود را دریافت نکردید، با کد پیگیری سفارش به اداره پست منطقه خود بروید و بسته خود را دریافت کنید؛ وگرنه با ما تماس بگیرید. در صورت تاخیر در ارسال کالا به صورت پیامکی یا تلفنی به اطلاع شما خواهد رسید.

بسته‌هایی که با پست ارسال می‌شوند، کد پیگیری مرسوله دریافت می‌کنند. شما با داشتن کد پیگیری مرسوله‌ی خود (کد 24 رقمی) و مراجعه به سایت www.post.ir می‌توانید از وضعیت مرسوله‌ی خود باخبر شوید. اگر کد پیگیری مرسوله در حساب کاربری شما نیست، با ما تماس بگیرید. همچنین، اگر سفارش شما با روش‌های دیگری به جز «اداره پست» ارسال شود، به اطلاع شما خواهد رسید.

از طریق حساب کاربری خود می‌توانید اطلاعات سفارش‌های قبلی خود را ببینید.

                          راه‌های ارتباط با ما در صفحه‌ی «تماس با ما» وب‌سایت هست؛ ولی لطفاً قبل از ارتباط گرفتن با ما «پرسش‌های پرتکرار» را به دقت بخوانید؛ چون پاسخ بسیاری از پرسش‌های شما در آن جا هست.

پت شاپ گارفیلد (گارفی‌پت) به همه‌ی اصول مشتری‌مداری پایبند است.

شما می‌توانید از طریق بخش مربوطه در حساب کاربری خود برای درخواست بازگشت کالا اقدام کنید. در صورت نبود این بخش در حساب کاربری شما با ما تماس بگیرید.

خریدارها فقط در موردهای زیر می‌توانند کالای ارسال شده را مرجوع کنند:

(1) عدم تطابق کالای ارسال شده با تصویر و ویژگی‌های کالا.

(2) وجود آسیب‌دیدگی و ایراد در کالای ارسال شده.

در نظر داشته باشید که شما تا 48 ساعت پس از دریافت کالا می‌توانید درخواست بازگشت کالا کنید.

همه‌ی بسته‌بندی‌های گارفی‌پت طبق استاندارد انجام می‌شود و احتمال آسیب‌دیدگی بسته‌ها بسیار کم است؛ ولی با این حال، در صورت آسیب‌دیدگی باید حداکثر طی 24 ساعت پس از دریافت کالا به ما اطلاع بدهید.

بله. شما تا ۴۸ ساعت بعد از دریافت کالا فرصت دارید که کالا را با هزینه‌ی خود و با بسته‌بندی استاندارد برای ما ارسال کنید. البته در صورت باز شدن بسته‌ی غذاها و مشاهده‌ی آسیب‌دیدگی در کالا، امکان پس گرفتن کالا نیست. همچنین، در نظر داشته باشید که این امکان برای سفارش‌های تکی است و برای سفارش‌های بیش‌تر، امکان بازگشت کالا نیست؛ چون طبق قانون، حق استرداد کالا فقط برای مصرف‌کننده است.

پت شاپ گارفیلد (گارفی‌پت) روی فرایند حمل ارسال‌ها (به هر روشی که انجام می‌شود) هیچ نظارتی ندارد. بنابراین، از سالم بودن بسته‌بندی سفارشی خود مطمئن شوید و سپس تحویل بگیرید؛ وگرنه از پذیرش کالا خودداری کنید. اگر بسته‌بندی دارای مشکل را تحویل گرفتید، مسئولیتی بر عهده‌ی گارفی‌پت نیست.

آورنده‌ی سفارش شما فقط موظف است که کالا را جلوی درب اصلی ساختمان تحویل بدهد و اجازه‌ی ورود به ساختمان را ندارد. بنابراین، برای دریافت سفارش خود به درب اصلی ساختمان مراجعه کنید.

تغییر مکان و زمان تحویل بسته بعد از ارسال، ممکن نیست و در صورت ارسال بسته به مکان اشتباه یا در زمان اشتباه، مسئولیتی بر عهده‌ی گارفی‌پت نیست.

در صورت تحویل نگرفتن سفارش در بازه‌ی زمانی و آدرس داده شده، سفارش به انبار فروشگاه گارفی‌پت برگشت داده می‌شود که با پرداخت دوباره‌ی هزینه‌ی ارسال، سفارش برای شما ارسال می‌شود.